22 května, 2023 zacekj

Byt C - 3NP

Parametry nemovitosti:

Adresa: Havlíčkova 16
Jednotka: 3C
Patro: 3.NP
Plocha: do 120 m2
Dispozice: 4+KK
Cena: 8.900.000,- Kč
Stav: K dispozici

Nové byty na Havlíčkově ulici 16 v Boskovicích – luxusní moderní domovy ve výjimečné lokalitě!

Těšíte se na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde můžete relaxovat a hostit své blízké? Nebo si přejete tři samostatné pokoje, včetně útulné ložnice s přilehlou koupelnou s vanou? U nás to všechno získáte!

V bytě je k dispozici ještě jedna koupelna se sprchou a samostatné WC pro větší komfort a pohodlí v každodenním životě. A abyste měli dostatek úložného prostoru, nezapomněli jsme ani na sklep.

Parkovací místo pro dvě velká auta na vlastním pozemku je téměř hned u vašeho bytu, a to s možností stavby parkovacího přístřešku či lehké garáže. Vaše vozidla budou vždy v bezpečí.

Pro vytápění a ohřev teplé vody v bytě je nainstalován samostatný plynový kondenzační kotel. Rekuperace s nucenou výměnou vzduchu a zpětným získáváním tepla (min. 80 %) zajistí ideální klima pro váš domov.

Naše byty splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti s tepelně izolačním obvodovým zdivem a trojskly v oknech, které odpovídají normám pro pasivní domy. Vaše roční spotřeba zemního plynu činí pouze 1.018 m3/rok.

Samostatné měření veškerých energií (plyn, elektřina, voda) je samozřejmostí. Příprava pro samostatnou fotovoltaiku je již provedena, abyste mohli snižovat své náklady na energie.

Před vstupem do budovy najdete prostornou místnost určenou pro kočárky a kola, abyste měli všechny své věci v bezpečí.

Než dokončíme stavbu v prosinci 2023, můžete si vybrat obklady, dlažby a podlahové krytiny dle svých představ a případně i za příplatek. Vaše bydlení bude tak přesně podle vašich přání!

Možnost splátek dle dohody.

Galerie

KONTAKTUJTE NÁS

kontaktujte nás pro více informací o projektu